Informace o výuce

11. září 2009 v 7:54 |  ÚVOD
VÝUKA JAZYKŮ, PŘEKLADY A TLUMOČENÍ

Jsem kvalifikovaná lektorka s pedagogickým vzděláním a mnohaletou zkušeností. Vystudovala jsem učitelský směr na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, absolvovala jsem stáže na Sofijské univerzitě Sv. Klimenta Ochridského a Velikotarnovské univerzitě Sv.Cyrila a Metoděje. Po skončení studia jsem absolvovala stáže Goethe-Institutu pro učitele němčiny v Boppardu nad Rýnem a v Berlíně. Patnáct let jsem vyučovala na gymnáziu a od roku 1996 se plně věnuji individuální výuce jazyků, překládání a tlumočení.

Nabízím individuální výuku těchto jazyků:

BULHARŠTINA
NĚMČINA
RUŠTINA
ČEŠTINA PRO CIZINCE (pro německy, bulharsky a rusky mluvící)

Specializuji se především na INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU ve firmách i soukromých klientů všech stupňů pokročilosti. OBSAH VÝUKY je vždy přizpůsoben individuálním potřebám klientů.

KOMUNIKATIVNÍ ZAMĚŘENÍ:
Hlavním rysem výuky na všech stupních pokročilosti je komunikativní zaměření.
Pro začátečníky: zvládnutí základních frází před cestou do zahraničí nebo využití na pracovišti či osobním životě.
Pro pokročilé: běžná i obchodní konverzace, komunikace po telefonu, písemná komunikace, vyřizování korespondence, práce s internetem. Pokud jste se učili cizí jazyk ve škole, ale neměli dosud příležitost využít jej v praktickém životě, budete mít při výuce možnost rozmluvit se a získat tak jistotu při komunikaci při svém pracovním či soukromém pobytu za hranicemi naší země nebo se svými zahraničními přáteli a obchodními partnery u nás.

VÝUKA GRAMATIKY:
Je přirozenou součástí vyučování a je vysvětlována netradičním, velmi názorným způsobem, osvojována a procvičována na praktických příkladech.

ORIGINÁLNÍ UČEBNÍ MATERIÁLY:
Součástí výuky jsou vlastní učební materiály, které obsahují barevné gramatické přehledy, tématické a obrázkové slovníčky, texty a mapy k reáliím země, memokartičky na osvojování slovní zásoby, konverzačních obratů i gramatiky. Materiály neustále doplňuji, především aktuálními texty z internetu, které vybírám podle profesního zaměření a zájmu klienta. Tyto texty nejsou jen zdrojem cenných informací o zemi, ale také nepomáhají při osvojování a rozšiřování slovní zásoby. Ukázky můžete vidět na těchto stránkách.
Materiály zasílám svým studentům aktuálně ke každé lekci.
Tyto materiály je možné kombinovat s jakoukoli další učebnicí.

PŘÍPRAVA KE ZKOUŠKÁM:
Nabízím Vám také možnost přípravy k nejrůznějším jazykovým zkouškám, včetně státních, Zertifikat Deutsch, základní zkouška z češtiny pro cizince, žijící v ČR apod.

MÍSTO VÝUKY:
Výuka probíhá u klienta ve firmě nebo doma.

DÉLKA LEKCE, INTENZITA VÝUKY:
Jedna lekce trvá 90 minut. Intenzita je přizpůsobena časovým možnostem a potřebám klienta: jednou nebo dvakrát týdně, u intenzívních kurzů možno i denně. Bude-li to jen trochu možné, přizpůsobím se vždy Vašim časovým možnostem.

DÉLKA KURZŮ:
Kurzy mohou být jak krátkodobé, tak i dlouhodobé.

Možnost vystavení faktury / daňového dokladu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

PŘEKLADY A TLUMOČENÍ:

Nabízím překlady a tlumočení v těchto jazycích: BULHARŠTINA NĚMČINA RUŠTINA Překládám běžné i odborné texty, mohu tlumočit při jednáních s Vašimi obchodními partnery.
Možnost vystavení faktury / daňového dokladu.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.